• Укр/Рус/Eng

46 президія районної ради

26 грудня 2014 року голова районної ради Сергій Морозов провів засідання 46 президії районної ради.
На засідання вносився порядок денний та проекти рішень 30 сесії районної ради VI скликання, зокрема внесення змін до районного бюджету на 2014 рік, затвердження нових тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, внесення змін до програми «Турбота» на 2014-2020 роки», затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки. Також, голова районної ради ознайомив депутатів з планом роботи районної ради на І квартал 2015 року.
В ході обговорення, члени президії рекомендували голові районної ради внести на сесію запропонований порядок денний та проекти рішень із внесеними зауваженнями та пропозиціями.
Відповідно до плану контролю рішень районної ради на засіданні президії було заслухано інформацію начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Алли Маслєй про хід виконання рішення районної ради від 11.03.2011р. № 3-12/VI «Про програму соціально-правового захисту дітей, забезпечення умов для дотримання державних гарантій і конституційних прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на період до 2016 року».
По закінченню голова районної ради підбив підсумки роботи засідання президії.

  • Переглядів: 43