• Укр/Рус/Eng

Засідання президії районної ради

11 березня 2016 року в залі засідань будинку рад голова районної ради Сергій Сундуков провів засідання  президії районної ради.

Заслухавши інформацію начальника відділу Держгеокадастру в Кам’янському районі  Руслана Дорошка про хід  виконання рішення районної ради від 31.10.2001 року № 19-7 «Про заходи по виконанню Програми розвитку земельних відносин у Черкаській області на 2001-2015 роки»  члени президії рекомендували міській та сільським радам з метою реалізації законодавства про грошову оцінку, інвентаризації, консервацію та розмежуванню земель вжити заходів щодо проведення інвентаризації земель в межах та за межами населеного пункту, передбачити кошти на виготовлення проектної документації із землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів та укласти договора на виконання робіт де вони ще не виконані, організувати та закінчити роботи по оформленню права власності і користування земельними ділянками, на яких знаходяться об’єкти комунальної та державної власності.

З інформацією про хід виконання рішення районної ради від 31.10.2001р. № 19-7 «Про заходи по виконанню Програми розвитку земельних відносин у Черкаській області на 2001-2015 роки» виступив начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олександр Ткаченко, який доповів, що першочергова увага приділяється фінансуванню заходів спрямованих на  модернізацію та технічне переоснащення підприємств житлово-комунального господарства району.

Також, було заслухано інформацію начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Вадима Косюченка про хід виконання рішення районної ради від 25.11.2011 р.  № 6-14/VІ «Про програму розвитку галузі свинарства Кам’янського району Черкаської області на 2011-2020 роки», вирішили інформацію взяти до відома.

Заслухавши інформацію начальника відділуперсоніфікованого обліку управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталії Гончаренко про хід виконання рішення районної ради від 21.01.2014 № 21-6/VI „Про районну комплексну програму „Турбота” на 2014-2020 роки” , президія районної ради відмічає, що всього в районі  потребує обслуговування 2442 особи. На даний час  надаються послуги вдома 2040 особам, в тому числі 98 особам допомога надається на платній основі. Обслуговуванням займається  70 соціальних працівників.  У стаціонарному відділенні, яке розраховане на 40 осіб, проживає 30 осіб. Одинокі інваліди війни та учасники бойових дій  на 100 відсотків забезпечені соціальним обслуговуванням. Районною організацією  Товариства Червоного Хреста проводиться велика робота по наданню допомоги пенсіонерам та громадянам, які знаходяться в складних життєвих обставинах.  На обліку організації перебуває 668 осіб, в тому числі одиноких 161, 2 інваліди праці, 8 інвалідів війни, 3 інваліди дитинства, учасників війни 129 особи, 10 осіб прикутих до ліжка, інших категорій 355 осіб, яким надається соціально-побутова допомога.

На засіданні президії також було розглянуто проект порядку денного позачергової 6 сесії районної ради, в обговоренні якого активну участь взяли  Людмила Тетьора, Євгеній Довгошея, Ігор Квгила, Андрій Лісовий, Тетяна Василенко, Наталія Клименко.  Детально  розглянувши подані матеріали  члени президії рекомендували голові  районної ради внести на розгляд позачергової 6 сесії районної ради VІІ скликання запропонований порядок денний та проекти рішень.99141466

  • Переглядів: 104