• Укр/Рус/Eng

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

18 березня  в залі засідань будинку рад  відбулися заходи з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, що традиційно відзначається у третю неділю місяця.

DSCN5088У заходах взяли  участь голова районної ради Сергій Сундуков,  заступник голови райдержадміністрації  Віталій Коваленко, голова міської ради  Володимир Тірон, працівники житлово комінальних послуг.

Голова ради Сергій Сундуков привітав з професійним святом  людей, які своєю непростою щоденною працею забезпечують затишок і комфорт в наших домівках, тих хто своєю працею, розумом і енергією, працелюбністю дбає, щоб в оселі мешканців  було подано тепло і воду, щоб впорядкованою була територія міста. З нагоди свята за сумлінну працю, направлену на забезпечення громадян міста якісними комунальними послугами з водозабезпечення нагородив Грамотою районної ради водія-слюсара аварійно-відновлювальних робіт каналізаційного господарства РКП «Кам’янський водоканал» Валерія Денисенка та оператора очисних споруд каналізаційного господарства РКП «Кам’янський водоканал» Тетяну Проценко.

 На сьогодні сфера послуг – одна з найважливіших соціальних складових господарського комплексу нашого району. У непростих умовах сьогодення ці люди підтримують сферу житлово-комунального господарства на належному рівні. І багато в чому саме від їхнього професіоналізму, відповідальності і самовідданості залежить благополуччя Кам’янщини.

DSCN5087

  • Переглядів: 96