• Укр/Рус/Eng

Голова ради Сергій Сундуков побував на загальних зборах громадян села Лебедівка

19 квітня на загальних зборах громадян села Лебедівки побували голова районної ради Сергій Сундуков, заступник голови райдержадміністрації Віталій Коваленко, головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради Жанна Монзуль, в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Валентина Морозова, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Віктор Іщенко, старший інспектор Кам’янського відділення поліції Анатолій Хідченко, начальник  Державної податкової інспекції Ольга Крамар, депутат районної ради Людмила Тетьора, майстер служби з обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання Кам’янського управління по експлуатації газового господарства Олександр Латюк.

За традицією,  жителі Лебедівки пом’янули хвилиною мовчання своїх односельців, які померли за звітний період, привітали пари, які уклали шлюб і батьків новонароджених.

DSCN5009Звітуючи перед громадою Василь Іванович відзначив, що … “Лебедівка — самодостатнє село, адже в ньому повністю збереглася уся соціальна сфера”. Звітуючи, він коротко зупинився на роботі усіх бюджетних установ — школі, дитячому садочку, ФАПі, Будинку культури, філії ощадбанку, поштового відділення, торгівельних установах. Більш детально звітував про роботу місцевого самоврядування, зокрема акцентував на наповненні сільського бюджету: “Бюджет не в повній мірі забезпечує ефективну роботу самоврядування. За минулий рік з труднощами, але все ж ми його виконали. Як буде виконуватись бюджет у цьому році, передбачити важко. З усіх передбачених податків, до сільського бюджету надходитимуть лише плата за землю та єдиний податок.” Сільський голова прозвітував про використання добровільних внесків громадян, окреслив план дій на нинішній рік, назвав недоліки в роботі. Громада, заслухавши звіт, роботу сільського голови визнала задовільною.

БDSCN5013агато запитань у селян було до майстра служби з обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання Олександра Латюка. Він розповів про обслуговування газових плит, котлів, про перевірку вентиляційних каналів на наявність тяги.

Стан злочинності та правопорушень на території Лебедівської сільської ради проаналізував старший інспектор поліції Анатолій Хідченко.

В. о. начальника відділу освіти Валентина Морозова відзначила, що за кількістю учнів у місцевій школі потрібно знизити навчальний ступінь закладу, але директор СТОВ “Світанок” Людмила Тетьора і сільський голова обіцяли дофінансувати заклад і за рахунок цього Лебедівська школа не буде закрита і не буде знижено її ступінь.

Начальник  відділу Держгеокадастру у Кам’янському районі Руслан Дорошко розповів про порядок виділення земель учасникам АТО.

Начальник Кам’янської ОДПІ Ольга Крамар зазначила, що СТОВ “Світанок” — одне з господарств, яке виплачує заробітну плату не “в конвертах”, а декларує реальну. Дуже детально вона зупинилася на декларуванні доходів.

Згідно з Законом, про свою депутатську діяльність прозвітувала депутат районної ради Людмила Тетьора. Вона відразу порадувала своїх односельців тим, що тепер вони матимуть змогу безперебійно добиратися до Кам’янки, адже для цих цілей підприємство придбало мікроавтобус. Також Людмила Миколаївна пообіцяла надалі допомагати навчальним закладам і соціальній сфері села.

Виступаючи перед громадою голова районної ради Сергій Сундуков ознайомив присутніх із соціально-економічним станом району, відповів на   всі поставлені запитання, а нагальні проблеми, такі як автобусне сполучення, роботу радіо та телефонного зв’язку пообіцяв тримати на контролі.

Підвівши підсумки проведених загальних зборів громадян можна зробити висновок, що доля села і школи небайдужі жителям Лебедівки і очільникам району.  Всі розуміють, що доки існує школа — живе село. І для того, щоб село й школа процвітали, варто докладати максимум зусиль.

 

  • Переглядів: 79