• Укр/Рус/Eng

День Перемоги!

9 травня в Кам’янському районні відбулися урочистості з нагоди 73-ї річниці Перемоги. У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

В районнному центрі розпочали захід з урочистої ходи під духовий оркестр до Обеліску Слави, за участі ветеранів, керівників району, представників трудових колективів, підприємств, організацій і установ, громадських організацій, молоді та громадськості.

Біля Вічного вогню всі вклонилися полеглим в роки війни. Учасники церемонії хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували світлу пам’ять тих, хто поліг в бою, помер від фронтових ран, тих, чиє життя безжально відібрала війна.

Зі словами вдячності ветеранам і привітаннями з нагоди Дня Перемоги до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко,голова міської ради Володимир Тірон та голова районної організації ветеранів Олексій Засядько.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участю колективів художньої самодіяльності.

  • Переглядів: 151