• Укр/Рус/Eng

День працівників сільського господарства

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства.

З нагоди свята 23 листопада 2018 року у приміщення Лебедівського сільського будинку культури відбулися урочистості. Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств по переробці сільськогосподарської сировини,  заготівельних, обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу.

На святі були присутні голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко, голова районної ради Сергій Сундуков, керуюча справами районної ради Олена Воробйова, головний лікар ЦРЛ Костянтин Тамко, директор СТОВ «Зоря» Людмила Тетьора, начальник управління агропромислового розвитку та надзвичайних ситуацій   районної державної адміністрації Вадим Косюченко, начальник відділу Держгеокадастру у Кам’янському районі Руслан Дорошко, сільгоспвиробники району та інші.

На святі відбулося нагородження кращих працівників галузі з врученням грамот від голови райдержадміністрації Богдана Солошенка та голови районної ради Сергія Сундукова.

 

Директор СТОВ «Світанок Людмила Тетьора привітала колег зі святом, подякувала за їх нелегку працю та побажала стабільності та щедрих врожаїв.

Для всіх присутніх у залі сільського будинку культури з нагоди свята була організована цікава концертна программа у виконанні народного аматорського колективу «Хрещатик».

  • Переглядів: 84