• Укр/Рус/Eng

День Соборності та Свободи

22 січня 2016 року біля пам’ятника Т.Г.Шевченка відбулися урочисті заходи  з нагоди відзначення державного свята Дня Соборності та Свободи України.

В заходах взяли участь депутат обласної ради Парамонов Віктор Володимирович,  голова районної ради Сундуков Сергій Олександрович, заступники голови райдержадміністрації Солошенко Богдан Миколайович та Коваленко Віталій Валентинович, міський голова Тірон Володимир Іванович, депутати місцевих рад, керівники установ та організацій, громадськість району.

Зі святом привітали керівники району та завідуючий  історичним музеєм історико-культурного заповідника Юрій Ляшко, який ознайомив присутніх з основними віхами нашої історії присвячені Дню Соборності України та відзначення 97-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

По закінченню заходу  були покладені квіти до пам’ятника Т.Г.Шевченка та пам’ятного знака героям Небесної Сотні.66486379

  • Переглядів: 80