• Укр/Рус/Eng

День місцевого самоврядування в Україні

7 грудня 2017 року у приміщенні районного будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні. Перед присутніми виступили голова Кам’янської районної ради Сергій Сундуков, секретар міської ради Андрій Плєшкань, голова Лузанівської сільської ради Сергій Миколаєнко, помічник консультант депутата Верховної Ради України С.Рудика Лілія Шрамко.

«Ми відзначатимемо справді державне свято, адже органи самоврядування є невід’ємним та вкрай важливим механізмом реального народовладдя у демократичному суспільстві. Це доводить і самовіддана робота професійного, депутатського корпусу нашого району. І я можу з гордістю сказати, що органи самоврядування, які є надійним партнером і міцною опорою для органів виконавчої влади, роблять все можливе для розвитку нашого регіону, для покращення життя кожного його мешканця», — відзначив голова районної ради Сергій Сундуков, звертаючись до учасників урочистих заходів.

За традицією у день професійного свята своїх власників знайшли  почесні грамоти та подяки, які було вручено в урочистій атмосфері.

По закінченню урочистої частини відбувся святковий  концерт.

                        

 

  • Переглядів: 151