• Укр/Рус/Eng

До дня Світлого Христового Воскресіння відправлено волонтерську допомогу на Схід України.

Напередодні Пасхи, в черговий раз відправлено волонтерську допомогу  бійцям на схід України в зону проведення антитерористичної операції. Голова районної ради Сергій Сундуков особисто відвідав земляків з Кам`янщини, які перебувають в одній з «гарячих» точок поблизу міста Волноваха.

Голова районної ради тепло привітав своїх земляків – охоронців Батьківщини. Передав хлопцям щирі вітання від батьків та земляків, а також від небайдужих Кам`янчан. Наші воїни отримали домашню випічку, печиво, продукти харчування, речі першої необхідності, цигарки, крупи, овочі, солодощі, промислові товари. Хочеться відзначити всіх тих, хто відгукнувся на прохання про допомогу. Це, зокрема, приватні підприємці Кивгила І.Г, Лук`яненко С.І., Довгошея Є.С., Бурлай Б.В., Бойко Л.В., керівники місцевих підприємств і організацій – депутат районної ради Бойко В.М. (СТОВ «Зоря»), Москалик Ю.Ю. (ТОВ «Олімп»),  Стаєнний В.В. (ТОВ «Кам`янський завод продтоварів”), Черніченко З.Б. («Кам`янське РайСТ»), депутат районної ради Тетьора Л.М. (СТОВ «Світанок»),  Бандура В.І. (ТОВ «АВІС-1»), Верес В.Т. (ДП «Кам`янський лісгосп»). Посильну допомогу продуктами харчування надав настоятель української православної церкви (Київський Патріархат) Петро Скіцка. Не залишились осторонь від збору, і надали вагому допомогу сільські ради: Лузанівська, Косарська, Михайлівська, Телепинська, Ребедайлівська, Райгородська, Лубенська, Коханівська. Загалом було зібрано кілька тон продуктів харчування.

Допомога на схід України в зону проведення АТО  вкрай важлива для всіх українських людей. Прекрасно розуміючи те, що на Сході в антитерористичній операції задіяно безліч мобілізованих хлопців і чоловіків, жителі Кам’янського району  намагаються допомогти їм у міру своїх сил і можливостей, а колишні АТОвці не залишають своїх побратимів і після звільнення в запас. Бувають в усіх місцях, де служать наші хлопці з міста і району.

Насамкінець, керівник району запевнив хлопців – учасників АТО, що і в подальшому, він та депутатський корпус районної ради, будуть опікуватись долею земляків та всіляко надаватимуть їм необхідну допомогу, адже війна на Сході України ще не закінчилась, і до миру та спокою ще далеко.

DSCN3464 DSCN3473

  • Переглядів: 92