• Укр/Рус/Eng

Думка громади – важлива!

На прохання та з ініціативи голови Громадської ради району Володимира Єрмоленка, сьогодні відбулася оперативна нарада щодо розгляду актуальних питань сьогодення,які турбують та знаходяться на вивченні членів  та у комітетах Громадської ради.

Зустріч відбулася під керівництвом голови районної ради Сергія Сундукова у його кабінеті. Було запрошено – першого заступника голови Кам’янської районної державної адміністрації Богдана Солошенка, міського голову Володимира Тірона, голову Громадської ради Кам’янського району Володимира Єрмоленка.

Згідно плану роботи, на розгляд присутніх виносилося три питання:

  • проект звіту про роботу Громадської ради Кам’янського району за перше півріччя 2016 року;
  • проект потенційного об’єднання територіальних громад, перспективи, переваги та недоліки;
  • стан економіки Кам’янського району, розробка стратегічного плану розвитку на найближчу перспективу.

По першому питання виступив голова Громадської ради Кам’янського району Володимир Єрмоленко. Доповідь була прийнята до уваги, в цілому роботу даної організації було визнано задовільною, вказано на деякі помилки та неточності, що потребують доопрацювання.

Щодо другого питання – мав слово міський голова Володимир Тірон. Він, до речі, є членом президії асоціації голів міст України. Думки щодо об’єднання територіальних громад серед присутніх кардинально різнилися. Задля перейняття позитивного досвіду, об’єктивного аналізу помилок, переваг та недоліків, було вирішено організувати робочу поїздку зацікавлених осіб разом з сільськими головами в один з районів Черкаської області, де вже відбулося таке об’єднання.

Про стан економіки, перспективи розвитку Кам’янського району коротку доповідь надав перший заступник голови Кам’янської районної державної адміністрації Богдан Солошенко. Керівництвом міста, району було визначено найбільш привабливі економічні проекти на найближчу перспективу, які потребують негайного втілення в життя. Звіт про роботу Громадської ради району за перше півріччя 2016 року, плани, заходи, дії на майбутній період буде заслухано на апаратній нараді Кам’янської районної адміністрації в останній декаді серпня цього року. За дорученням першого заступника голови Кам’янської районної державної адміністрації Богдана Солошенка підготовкою даного питання, аналізом перспективних даних займається профільний відділ – відділ по зв’язках з громадськістю Кам’янської РДА на чолі зі Скорик І.В.

DSCN0045

  • Переглядів: 61