• Укр/Рус/Eng

голова районної ради провів засідання 29 президії

14 лютого 2019 року в залі засідань будинку рад голова районної ради Сергій Сундуков провів засідання 29 президії районної ради.

У роботі засідання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шульга, сільські голови, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій.

В ході контролю на засіданні було заслухано інформацію про хід виконання рішення районної ради від 15.12.2017 № 26-6/VIІ «Про районну програму соціально-правового захисту дітей, забезпечення умов для дотримання державних гарантій і конституційних прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2018-2020 роки» та про хід виконання рішення районної ради від 17.11.2017 р. № 25-4/VІI «Про програму запобігання виникнення захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання в Кам’янському районі на 2017-2020 роки»

Також, члени президії заслухали звіт фінансової діяльності КП «Кам’янська центральна районна аптека № 29» Кам’янської районної ради та вирішили внести дане питання до порядку денного чергової сесії.

Депутатами було розглянуто запропонований порядок денний та проекти рішень 42 сесії районної ради VІІ скликання. Під час обговорення члени президії та сільські голови висловили свої пропозиції та зауваження, в результаті чого, два питання було знято з розгляду порядку денного, інші пропозиції враховані виконавчим апаратом районної ради та направлені до виконання розробникам проектів рішень.

По закінченню засідання голова районної ради Сергій Олександрович підбив підсумки роботи президії.

  

  • Переглядів: 67