• Укр/Рус/Eng

Голова районної ради відвідав земляків на сході України в зоні проведення АТО.

28 вересня 2016 року голова районної ради Сергій Сундуков побував на сході України в зоні проведення антитерористичної операції. Зокрема, відвідав земляків з Кам`янщини, які виконують свій патріотичний обов`язок поблизу однієї з «гарячих» точок неподалік села Авдіївки. Один з таких добровольців, депутат районної ради Сергій Ліонченко, вже близько місяця перебуває на передовій, заключивши контракт на службу в збройних силах України. Супроводжував Сергія Сундукова колишній воїн – «афганець», також учасник АТО, а нині активний волонтер – Віталій Фриз.

Голова районної ради тепло привітав своїх земляків – охоронців Батьківщини. Передав хлопцям щирі вітання від батьків, теплі привіти від земляків, та передав посильну допомогу від небайдужих Кам`янчан. Так, наші воїни отримали з рук Сергія Сундукова домашню випічку, печиво, теплий зимовий одяг,  продукти харчування, речі першої необхідності, цигарки, промислові товари. Хочеться відзначити всіх тих, хто відгукнувся на прохання про допомогу. Це, зокрема, приватні підприємці Василенко О.Г., Довгошея Є.С., Бурлай Б.В., Гапченко С.М., Скічко В.П., Борис В.Д., Халудров С.В., керівники місцевих підприємств і організацій – Москалик Ю.Ю. (ТОВ «Олімп»),  Стаєнний В.В. (ТОВ «Кам`янський завод продтоварів”), Черніченко З.Б. («Кам`янське РайСТ»), Тетьора Л.М. (СТОВ «Світанок»),  Бандура В.І. (ТОВ «АВІС-1»).

Насамкінець, керівник району запевнив хлопців – учасників АТО, що і в подальшому, він та депутатський корпус районної ради, будуть опікуватись долею земляків та всіляко надаватимуть їм необхідну допомогу, адже війна на Сході України ще не закінчилась, і до миру та спокою ще далеко.

dscn0798    p_20160928_084328     p_20160928_081550

  • Переглядів: 46