• Укр/Рус/Eng

Кам’янчани відзначили річницю Дня гідності та Свободи.

День Гідності та Свободи – свято в Україні, яке щороку відзначається 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій – Помаранчевої революції (2004року) та Революції Гідності (2013 року).

День Гідності та Свободи – свято, встановлене указом Президента України Петра Порошенка 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…».

Сьогодні вся Україна та жителі міста Кам’янки відзначили третю річницю початку «Революції Гідності». Вранці, у День Гідності та Свободи представники районної, міської влади поклали квіти до пам’ятника  героїв Небесної Сотні. Вшанувати загиблих героїв хвилиною мовчання прийшли голова Кам’янської районної ради Сергій Сундуков, перший заступник голови Кам’янської райдержадміністрації Богдан Солошенко, заступник голови  Кам’янської райдержадміністрації Віталій Коваленко, міський голова Кам’янки Володимир Тірон, його заступник Олександр Нечиталюк, секретар міськради Андрій Плєшкань, прості містяни, державні службовці, учні шкіл, воїни – учасники АТО, учасники «Революції Гідності», представники політичних партій та громадських організацій.

У своїй промові, голова районної ради Сергій Сундуков, зокрема, зазначив … «лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки». Перед присутніми, з короткою промовою виступив учасник Революції Гідності Анатолій Глигало.

Насамкінець, присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали живі квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні.

dscn1436 dscn1418 dscn1428

  • Переглядів: 82