• Укр/Рус/Eng

Кам`янчани вшанували учасників бойових дій на території інших держав.

…. Афганістан …. Країна, яка у кожного українця асоціюється з війною та «чорними тюльпанами». Кожен, хто посивів на тій війні у свої неповні двадцять років, хто пройшов горнило, ад та пекло Афгану – назавжди змінився. Очі солдата світяться мудрістю, спокоєм, та згадкою про тих – кого не повернуть ….

Сьогодні в Україні відзначають День учасників бойових дій на території інших держав. Пройшло вже довгих 28 років, коли саме цього морозного лютневого дня, в далекому 1989 році, останній солдат залишив землю Республіки Афганістан.

          Урочистий мітинг – реквієм, присвячений закінченню афганської війни, пройшов біля пам`ятного обеліску воїнам – афганцям. Надати шану воїнам, які з честю виконали свій інтернаціональний обов`язок, висловити слова подяки ветеранам-інтернаціоналістам за їх вірне служіння Батьківщині, готовність до її захисту та жагу до перемоги, за піклування за родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління, прийшли керівники району та міста, ветерани – учасники афганської війни; представники трудових колективів, політичних та громадських організацій району, депутати районної та міської рад, службовці, вчителі, жителі міста, представники ЗМІ.

  • «Війна залишила невиліковну рану у серцях тих, хто втратив побратимів, синів, батьків Наші співвітчизники несли службу в Лівані, Угорщині, Єгипті, Іраку, Анголі, Ефіопії, Чехословаччині, Югославії. Вони з честю виконали свій військовий обов`язок, стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності. Низько схиляю голову перед загиблими, із вдячністю звертаюся до героїв сьогодення, висловлюю слова щирої вдячності за життєву позицію, за прагнення ціною власного життя зберегти Батьківщину» – у своєму виступі зазначив голова районної ради Сергій Сундуков.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам – афганцям. І насамкінець, було фото на згадку з бойовими побратимами.

DSCN2383 DSCN2385 DSCN2387 DSCN2390 DSCN2393 DSCN2395 DSCN2399 DSCN2405

  • Переглядів: 88