• Укр/Рус/Eng

Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

20 листопада 2014 року в залі засідань будинку рад відбулося засідання районного семінару щодо участі у третій фазі проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», відкрив та вів засідання голова районної ради Сергій Морозов.
В семінарі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Віктор Кравченко, депутати районної ради, керівники структурних підрозділів, сільські голови, представники громадських організацій.
Координатори Черкаського обласного підрозділу впровадження проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Анна Бабкова та Людмила Страшна презентували результати Проекту МРГ-ІI в Черкаській області та досвід реалізації Проекту МРГ-ІI в Черкаській області. Ознайомили присутніх з Проектом МРГ-ІІI, зокрема розповіли про загальний огляд плану дій на 2014-2015 роки та на перспективу, про основні принципи партнерства Проекту та обласної влади.
Учасники семінару ознайомилися з завданнями Проекту на 2014 – 2015 роки, з особливостями соціальної частини Проекту, з методологією Проекту.
Конкретні цілі Проекту направлені на сприяння, посилення енергетичної ефективності на місцевому рівні, підтримку місцевих ініціатив громади. Пріоритетною сферою являється охорона природи, енергетика, довкілля та водопостачання.
У рамках підписаної угоди на конкурсній основі буде відібрано чотири громади району для участі в третій фазі Проекту.
Під час семінару Лузаніський сільський голова Сергій Миколаєнко проінформував про результати другої фази Проекту, в якій брала участь Лузанівська сільська рада. Депутати районної ради Іван Швець та Тетяна Василенко піднімали питання щодо постачання питної води в с. Ребедайлівка, районного сміттєзвалища, очищення річки Тясмин.
По закінченню семінару підписали тристоронню Угоду про співпрацю між Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй Кам’янською районною державною адміністрацією та Кам’янською районною радою.
15472057

41078329

  • Переглядів: 62