• Укр/Рус/Eng

Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

Першого жовтня, з приходом золотої осені, в нашій державі відзначається день осені життя – Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Цей день служить засобом привернення уваги суспільства до проблем літніх людей.  Це слушна нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, ще раз засвідчити  повагу нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима – нелегкі життєві дороги.

До відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана 1 жовтня в стаціонарному відділенні с.Косарі  проведено урочисті заходи День вікритих дверей. На святі були присутні голова Кам’янської  районної державної адміністрації Богдан Солошенко, керуюча справами  Кам’янської районної ради Олена Воробйова, голова Косарської сільської ради Ліна Душейко, заступник голови Кам’янської об’єднаної громади Олександр Потапенко, виконуюча обов’язки директора територіального центру Людмила Тіхонова та начальник пенсійного фонду у Кам’янському районі Олександр Ціперко.

Свято розпочалося з поздоровлень шановних гостей, які завітали з солодкими подарунками. Із привітанням виступив голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко і побажав всім присутнім здоров’я, радості і довголіття, відмітив у своєму виступі важливість таких заходів, висловивши надію, що подібні зустрічі матимуть місце і надалі. Вітаючи присутніх сілький голова Ліна Душейко, зазначила, що відзначення Дня людей похилого віку – це своєрідний звіт про пророблену роботу працівниками терцентру.

Після чого відбувся концерт який підготували учні Косарської загальноосвітної школи та художній колектив «Криниця» с.Юрчиха. Після концертної програми підопічних запросили до святкового столу.

 

 

  

  • Переглядів: 112