• Укр/Рус/Eng

На апаратній нараді нагородили переможців та призерів чемпіонату України з хортингу.

29 травня 2017 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка та голови районної ради Сергія Сундукова була проведена апаратна нарада, в роботі якої взяли участь керівники відповідних управлінь та відділів райдержадміністрації, працівники апарату районної ради.

Згідно порядку денного наради, на розгляд присутніх було винесено три питання, які потребували прийняття рішень та їх втілення у життя.

Перед початком роботи, керівники району нагородили грошовими сертифікатами спортсменів – переможців та призерів чемпіонату України з хортингу серед молодших юнаків та дівчат, юнаків та дівчат, який відбувся 25-26 лютого 2017 року в м. Кропивницький, та їх тренера.

Так, сертифікат на 5 тисяч гривень отримала Надворна Олександра, за зайняте І місце на чемпіонаті України з хортингу серед молодших юнаків та дівчат, юнаків та дівчат, старших юнаків та дівчат у розділі «Сутичка», та серед кадетів, юніорів та дорослих у розділі «Показовий виступ». Сертифікати на 4 тисячі гривень за зайняте ІІ місце на тому ж чемпіонаті отримали Романенко Віталій та Левченко Марія. Сертифікатом на 3 тисячі гривень за ІІІ місце нагороджено Прудкого Богдана. Сертифікат на суму 8 тисяч гривень отримав Володимир Кужіль – тренер спортсменів – переможців та призерів чемпіонату України.

Потім присутні приступили до розгляду питань порядку денного.

Завідувач  сектору у справах сім`ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Коваленко ознайомила присутніх з інформацією про стан справ у освітніх закладах району щодо оздоровлення та відпочинку школярів під час літніх канікул. Доповнили дане питання в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Кам`янському районі Тетяна Василенко та в.о. начальника відділу освіти райдержадміністрації Валентина Морозова.

Керівник апарату райдержадміністрації Валентина Даніленко ознайомила присутніх з планом роботи райдержадміністрації на період з 29 травня по 4 червня 2017 року.

По завершенню наради Богдан Солошенко та Сергій Сундуков ознайомили присутніх з планом проведення у районі свята останнього дзвоника, надали керівникам структурних та територіальних підрозділів ряд доручень та рекомендації на поточний тиждень роботи.

DSCN3999 DSCN3998 DSCN4000 DSCN4001 DSCN3997

 

  • Переглядів: 87