• Укр/Рус/Eng

На Кам’янщині побувала делегація з Чигиринського району

18 вересня цього року у Кам’янському районі з одноденним робочим візитом, побувала делегація сільських голів Чигиринського району, очолювана головою Чигиринської районної ради Валентиною Алєксєєвець. Цей дружній візит став міцним містком дружби між двома районами. Програма перебування була досить змістовною та насиченою.

Зустріч делегації відбулась біля будинку рад. Колег зустрічали голова районної ради Сергій Сундуков та голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко. Після зустрічі, у залі засідань, було проведено круглий стіл за участю гостей та керівництва району. Цей захід був покликаний налагодити конструктивний діалог представників місцевого самоврядування обох районів, обмінятись досвідом, звернути увагу на вирішення проблемних питань. На початку роботи, очільники району ознайомили делегацію Чигиринського району з соціально-економічним розвитком Кам’янського краю. Під час дружнього спілкування, присутніми було обговорено ряд актуальних питань, які мають місце у Кам’янському та Чигиринському районах.

Крім пленарної частини заходу, поважні гості завітали в комунальне підприємство фізкультурно-оздоровчого спортивного комплексу «Атлант» Кам’янської районної ради, побували в Кам’янському районному секторі Управління ДСНС України у Черкаській області, відвідали Кам’янську міні-пекарню «Хліб покровський» та оглянули очисні споруди РКП «Кам’янський водоканал». Крім того, керівники органів місцевого самоврядування Чигиринського району, поспілкувались з своїми Кам’янськими колегами, директорами комунальних підприємств, на предмет розроблення та затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, роботи комунальних підприємств, орендних та фінансових відносин.

Перебуваючи на Кам’янській землі, колеги відвідали музей ім. О.С. Пушкіна і П.І. Чайковського.

По завершенню зустрічі, всі присутні дійшли висновку, що такі міжрайонні візити є корисними, як для однієї, так і для іншої сторони, в плані обміну досвідом у роботі органів місцевого самоврядування Черкащини.

 

  

  

 

 

 

  • Переглядів: 160