• Укр/Рус/Eng

На Кам’янщині проводжали юнаків на строкову службу

10 квітня, в районній державній адміністрації відбулися урочисті проводи юнаків на строкову військову службу.
Це – перша хвиля у рамках весіннього призову 2018 року, в ході якої до війська відправили 10 призовників – Віктора Бойка, Олега Клима, Богдана Коваленка, Валентина Марчинського, Станіслава Махинька, Віталія Олексенка, Максима Онищенка, Владислава Чиженка, Олега Яскульського та Євгенія Яценка.

На проводи прийшли представники районної та міської влади, духовенства, рідні та близькі призовників.
Голова районної ради Сергій Сундуков побажав юнакам міцного здоров’я, успіхів, закликав з честю виконати почесний обов’язок громадянина України та змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.

У своєму виступі військовий комісар Кам’янського районного військового комісаріату Олег Петров наголосив на тому, що у ці тривожні та нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен захист і надійний тил. Бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно та благородно. Він побажав юнакам гідно нести військову службу і з честю виконати військовий обов’язок.

Захід не обійшовся без добрих та душевних слів, які від імені всіх рідних сказала мама одного з призовників – Інна Олександрівна Махинько. Вона благословила майбутніх захисників Батьківщини на щасливу дорогу.

Благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап життя настоятель Української православної церкви Київського патріархату Петро Скіцька та кожному подарував іконки-обереги.

Для присутніх виступив художній колектив «Ліра» Кам’янського районного будинку культури, який подарував майбутнім захисникам Вітчизни чудове музичне привітання.

  

  • Переглядів: 113