• Укр/Рус/Eng

На Кам’янщину завітала польська делегація

29 березня вся світова музична спільнота вшановувала пам’ять видатного польського композитора Кароля Шимановського, який пішов з життя 82 роки тому. Життя Шимановського тісно пов’язане з селом Тимошівка, де композитор народився та написав багато своїх ранніх творів.

З метою вшанування пам’яті Кароля Шимановського 5 квітня 2019 року на Кам’янщину з робочим візитом прибув консул Республіки Польща Яцек Гословський разом із головю правління Польського культурного центру імені Кароля Шимановського Геннадій Ліневич.

Спільно з головою районної ради Сергієм Сундуковим, паном консулом Яцеком Госовським та міським головою Володимиром Тіроном, була відвідана Кам’янська центральна районна лікарня, де гостями було подаровано, форму та інструменти для хірургічного відділення закладу. Подарунки були вручені головному лікарю Костянтину Тамку.

Далі делегація направилася в с. Тимошівку, де були покладені квіти до меморіальної дошки Каролю Шимановському, що розташована на фасаді приміщення школи, яка носить ім’я видатного композитора.  Також була проведена екскурсія до музею розташованого приміщенні Тимошівської ЗОШ. На завершення візиту делегатами були висаджені дерева на алеї ім. Кароля Шимановського, на території подвір’я школи.

 

  

  • Переглядів: 69