• Укр/Рус/Eng

Нарада з питань медицини в населених пунктах району

Враховуючи пропозиції депутатів районної ради, головою було проведено нараду з питань урегулювання проблем, які виникають підчас реформування в сільських закладах охорони здоров’я. Про фінансово-господарську діяльність за рік роботи детально доповіла головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Світлана Німченко.

На нараді були присутні перший заступник голови районної державної адміністрації, сільські голови, голови ОТГ та голови постійних комісій районної ради. Всі мали можливість висловити свої зауваження та пропозиції щодо поліпшення надання медичних послуг мешканцям сіл району. В ході обговорення було досягнуто та напрацьовано ряд шляхів щодо удосконалення роботи в процесі реформування галузі, а також враховані пропозиції по вирішенню конкретних проблемних питань безпосередньо з керівниками сільських громад.

Відповідно до плану роботи районної ради керівників комунальних підприємств про фінансово-господарську діяльність за рік буде заслухано на сесії районної ради, яка відбудеться 26 квітня 2019 року.

  

  • Переглядів: 56