• Укр/Рус/Eng

Нарада при голові

18 лютого 2016 року відбулася нарада при голові районної ради за участю уповноважених представників депутатських фракцій та керівників району. На нараду також були запрошені начальник управління ветеринарної медицини у Кам’янському районі, начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва райдержадміністрації, в.о. директора районного центра зайнятості, директор РКП «Кам’янський водоканал», начальник Кам’янського об’єднаного ДПІГУ МІНдоходів у Черкаській області, спеціаліст першої категорії з питань екології та охорони навколишнього середовища управління АПР райдержадміністрації.
Депутати вкрай стурбовані ситуацією, яка склалася з приводу питання щодо розміщення та будівництва птахоферм на території Кам’янського району.
Відбулися перемовини, була створена група, яка їздила в м. Канів і дивилася на ці птахоферми.
Сільські ради району почали проводити щорічні загальні збори громадян за місцем проживання, на яких сільськими головами вносяться питання щодо облаштування даних комплексів птахоферм без попереднього обговорення та вивчення екологічних і архітектурно-будівельних питань.
За ініціативою 15 депутатів було скликано позачергову сесію щодо цього питання.
За результатами наради представники депутатських фракцій вирішили внести на розгляд позачергової сесії звернення депутатів Кам’янської районної ради Черкаської області до депутата Верховної Ради України Рудика С.Я., голови Черкаської обласної ради, голови Черкаської обласної державної адміністрації щодо розміщення та будівництва на території Кам’янського району птахоферм.

  • Переглядів: 30