• Укр/Рус/Eng

Навчальний семінар для секретарів сільських рад.

З метою своєчасного надання методичної, нормативно – правової допомоги,   проведено навчальний районний семінар для секретарів сільських рад Кам`янського району. Проводила даний захід – керуюча справами Кам`янської районної ради Олена Воробйова.

          Для висвітлення проблемних питань роботи, надання практичної допомоги, до участі в семінарі було запрошено: Наталію Юрик – начальника Кам`янського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану; Віру Жовтякову – державного нотаріуса Кам`янської державної нотаріальної контори.

          Олена Воробйова ознайомила присутніх з основними змінами Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», наголосила на необхідності своєчасного подання е – декларацій посадовими особами місцевого самоврядування та депутатами місцевих рад; детально зупинилась на питаннях кадрової роботи, що стосуються проходження служби посадових осіб місцевого самоврядування.

          Державний нотаріус Віра Жовтякова у своєму виступі зупинилась на дотриманні законодавства при оформленні документів, які стосуються спадщини, зміни права власності та інших. Крім цього, надала практичні рекомендації, проаналізувала причини виникнення помилок при написанні різних форм заповіту, інших правовстановлюючих документів.

          Про роботу Кам`янського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, його спільні завдання та співпрацю з органами місцевого самоврядування, детально охарактеризувала його керівник Наталія Юрик. Вона детально проаналізувала зміни до деяких нормативно-правових актів у сфері державної реєстрації, пояснила правила обліку та реєстрації військовозобов`язаних; надала практичні рекомендації щодо оформлення відповідних форм звітів та інформацій; опрацювала з присутніми наказ Міністерства юстиції від 21.01.2017 року за № 616/5 «Про затвердження змін до деяких нормативно – правових актів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану».

          Підбивши підсумки роботи семінару, присутні відзначили користь, актуальність, своєчасність проведення заходу, подякували організаторам за тісну співпрацю, та висловили сподівання, що плідна, взаємовигідна робота буде продовжена і в майбутньому.

DSC00243 DSC00247 DSCN2809

  • Переглядів: 125