• Укр/Рус/Eng

Навчання спеціалістів роботі у системі публічних електронних закупівель ProZorro.

Згідно законодавства України, починаючи з 1 серпня поточного року всі організації, незалежно від форми власності, повинні працювати та здійснювати публічні закупівлі у електронній системі ProZorro.

Оскільки дана форма роботи є новою та маловивченою, за ініціативою керівників району було проведено інформаційний семінар – навчання який відбувся 16 серпня 2016 року у залі засідань будинку рад. На заході були присутні: голова районної ради – Сергій Сундуков, перший заступник голови Кам’янської РДА – Богдан Солошенко, голови сіл району, головні бухгалтери, секретарі сільських рад, бухгалтери бюджетних організацій міста і району, працівники районної ради та райдержадміністрації.

Проводив семінар керівник агентства «Консалт» з міста Черкаси – Кушнір Олег Анатолійович. Присутнім було детально роз’яснено всі законодавчі аспекти щодо роботи в системі ProZorro, надано практичні та теоретичні відомості в роботі переговорних процедур, відкритих торгів, допорогових закупівель, оформлення договорів, складанні та оприлюдненні звітів. Присутні змогли отримати кваліфіковані відповіді на всі питання від фахівця з перших вуст.

По закінченню, присутні подякували керівникам району, працівникам агентства за турботу та розуміння важливості нового напрямку роботи, змістовні і аргументовані відповіді та пояснення. Також висловили сподівання, що нова інформація допоможе у практичній роботі, що у свою чергу  сприятиме розвитку підприємств та полегшить паперову роботу працівникам бухгалтерії.

DSCN0137DSCN0136DSCN0135DSCN0134

  • Переглядів: 72