• Укр/Рус/Eng

Об’єднання громад – вимога часу.

В Кам’янському районі продовжується активна кампанія щодо вивчення питання добровільного об’єднання сільських громад. За дорученням та за ініціативою керівництва району, сьогодні в  актовому залі будинку рад зібралися голови сіл, представники міської ради, головні бухгалтери і секретарі сільських рад, працівники районної ради, громадськість району. Очолювали захід: голова районної ради – Сергій Сундуков та перший заступник голови Кам’янської райдержадміністрації – Богдан Солошенко.

Після офіційної поїздки до Катеринопільського району для вивчення досвіду об’єднання, в присутніх виникло чимало питань, які потребують негайного вивчення та застосування в роботі. Захід пройшов у діловій обстановці у вигляду діалогу. Кожен з представників громади мав змогу виступити перед присутніми, озвучити свою думку, висловити пропозиції та критичні зауваження.

При завершенні, було прийнято рішення щодо необхідності  вивчення думки місцевого населення, простих жителів міста і сіл району, та залучити до проведення даної роботи депутатів місцевого рівня, голів вуличних комітетів та небайдужих.

Також присутні створили робочу групу задля вивчення економічних, соціальних складових та об’єктивного прийняття рішення. В робочу групу вирішили включити всіх голів сіл району, керівників профільних відділів, управлінь райдержадміністрації, активістів громад.

DSCN0124 DSCN0125 DSCN0127 DSCN0129

  • Переглядів: 48