• Укр/Рус/Eng

Питання перевезення пасажирів – на контролі в районної влади.

5 грудня 2016 року в актовому залі будинку рад за керівництва голови районної ради Сергія Сундукова та першого заступника голови Кам`янської райдержадміністрації відбулась нарада щодо вивчення питання покращення ситуації з транспортною доступністю в Кам`янському районі.

На заході були присутні – начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Гвоздик; виконуюча обов`язки начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Гончаренко; начальник відділу економічного розвитку та торгівлі  райдержадміністрації Лєна Тіхонова; уповноважені представники депутатських фракцій Костянтин Тамко, Андрій Лісовий, Станіслав Щербушенко, Наталія Клименко; сільські голови; працівники апарату районної ради,

Кризова ситуація виникла напередодні, коли на минулій сесії районної ради керівник місцевого районного автоперевізника зачитав лист про тимчасове призупинення автобусного сполучення до сіл Кам`янського району по п`ятницях. Такий стан справ повністю не задовольняє районну владу та керівників сільських громад. Присутні, шляхом взаємовигідного діалогу, надання конкретних пропозицій, шукали спільні рішення задля виходу з ситуації, що склалася. Зокрема, звучали думки щодо потреби вивчення кон`юнктури ринку автобусних перевезень іншими пасажирськими перевізниками області; можливості залучення до надання послуг з пасажирських перевезень в Кам`янському районі інших установ різної форми власності. Думки переважної більшості учасників заходу зійшлись на тому, що іншої альтернативи як створення власного районного комунального автотранспортного підприємства не існує. Керівники району надали відповідальним працівникам структурних підрозділів завдання – підготувати фахові, обґрунтовані розрахунки маршрутів, конкретні пропозиції, щодо можливості створення в районі власної установи, яка буде займатись перевезенням пасажирів, повністю відповідатиме  всім вимогам безпеки та задовольнятиме умови і пропозиції жителів району. Роботу в даному напрямку вирішили не відкладати на тривалий термін і для продовження діалогу, оперативного рішення завдань зібратись за «круглим столом» найближчої п`ятниці.

dscn1550 dscn1549

  • Переглядів: 60