• Укр/Рус/Eng

позачергова сесія районної ради

5 січня 2018 року голова районної ради Сергій Сундуков провів засідання позачергової 27 сесії районної ради VII скликання.

В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський і сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.

На початку засідання всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих в зоні АТО, депутата районної ради Лісового Андрія Андрійовича, який пішов із життя у грудні 2017 року.

Перед розглядом порядку денного голова територіальної виборчої комісії оголосив постанови ТВК про обрання депутатів районної ради, замість вибувших в порядку черговості за партійними списками.

Перед присутніми виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Гвоздик, яка ознайомила з пропозиціями щодо внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

З метою створення відповідних умов для реалізації права громадян на заняття фізичною культурою і спортом, а також підвищення ефективності реалізації у Кам’янському районі державної політики у сфері фізичної культури і спорту,  враховуючи утворення Кам’янської та Михайлівської  об’єднаних територіальних громад депутати затвердили Статут комунального Підприємства «Фізкультурно-оздоровчий спортивний комплекс «Атлант» Кам’янської районної ради  у новій редакції.

В зв’язку з неможливістю, на даний час, виконання в повному обсязі умов Договору з Товарною біржею АПК ЦО України депутатами було скасовано рішення районної ради від 15.12.2017 року № 26-13/VII  «Про реалізацію майна районної комунальної власності».

Також, на засіданні сесії було прийнято рішення передати з  спільної власності територіальних громад  сіл і міста Кам’янського району у спільну власність Кам’янської міської ради автобуси, що підвозять дітей до шкіл  м.Кам’янка.

Внесли зміни до складу постійних комісії районної ради та затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

За окремою пропозицією від районної організації «Аграрної партії» було внесено до порядку денного депутатський запит щодо законності облаштування притулку для утримання безпритульних тварин на території міста. Депутати одноголосно підтримали запит з метою направлення його до відповідних служб та правоохоронних органів для вивчення та надання правових висновків.

Під час обговорення депутати висловили свої пропозиції та зауваження, які були враховані при прийнятті рішень.

 

 

  • Переглядів: 191