• Укр/Рус/Eng

Про проведення 27 сесії районної ради

27 серпня 2014 року голова районної ради Сергій Морозов провів засідання 27 сесії Кам’янської районної ради VI скликання.
В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Плєшкань, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, міський та сільські голови, керівники правоохоронних органів, представники засобів масової інформації.
На засіданні сесії були розглянуті питання про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року, про внесення змін до рішення районної ради від 31.01.2014 № 21-1/VI «Про районний бюджет на 2014 рік», про виконання програми економічного і соціального розвитку району за І півріччя 2014 року.
Депутати районної ради проголосували за призначення Іванченка Віталія Валентиновича на посаду головного редактора Кам’янської районної газети «Трудова слава».
З метою надання матеріальної допомоги сім’ям, в яких виховуються діти дошкільного та шкільного віку, батьки яких призвані на військову службу в ході проведення антитерористичної операції було внесено зміни до районної комплексної програми «Турбота» на 2014-2020 роки».
З метою збереження мережі класів депутати внесли зміни та доповнення до рішення районної ради від 13.06.2014 № 25-7/VI «Про надання згоди на відкриття та збереження мережі класів з чисельністю учнів 3-4 особи в сільських загальноосвітніх школах району».
Голова райдержадміністрації Андрій Плєшкань, заступник прокурора Кам’янського району Анатолій Остапенко та заступник начальника Кам’янського РВ УМВС України в Черкаській області Анатолій Валовенко поінформували присутніх про хід виконання рішення районної ради від 13.06.2014 р. № 25-11/VI «Про звіт тимчасової комісії районної ради з перевірки умов проживання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування».
Депутати районної ради одноголосно затвердили список присяжних та план роботи районної ради на ІV квартал 2014 року.
На завершення сесії було заслухано міського голову Володимира Тірона про стан підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 років.
Всі пропозиції та зауваження, висловленні депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень.

  • Переглядів: 35