• Укр/Рус/Eng

Продовження позачергової 2 сесії

11 грудня 2015 року голова районної ради Сергій Олександрович Сундуков провів друге пленарне засідання позачергової 2 сесії районної ради VIІ скликання..
В роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Воронов Сергій Павлович, заступник голови райдержадміністрації Коваленко Віталій Валентинович, помічник Народного депутата Рудика С.Я. Кутовий Микола Миколайович, керівники правоохоронних органів та представники засобів масової інформації.
Депутати одноголосно затвердили Регламент Кам’янської районної ради сьомого скликання, положення про постійні комісії та положення про президію районної ради.
Заслухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Гвоздик Ольгу Борисівну про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року та внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік.
Взяли до відома звіт начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Тіхонової Лєни Вікторівни.
Внесли зміни до районних програм, а саме зайнятості населення Кам’янського району на період до 2017 року; функціонування та розвитку системи цивільного захисту району, створення місцевого матеріально – технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2015 рік; забезпечення правопорядку в Кам’янському районі на 2011-2015 роки.
Затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,7000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, яка розташована на адмінтериторії Жаботинської сільської ради за межами населеного пункту.
Депутати схвалили два звернення депутатів Кам’янської районної ради до голови Верховної Ради України, а саме:
щодо особливостей фінансування у 2016 році видатків бюджетних установ по закладах освіти та культури Кам’янського району;
щодо недоцільності внесення запропонованих законопроектом змін до податкового законодавства в частині оподаткування сільськогосподарських товаровиробників.
По закінченню сесії депутати затвердили план районної ради на І квартал 2016 року.
Всі пропозиції та зауваження, висловленні депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень.
09753049

41841022

  • Переглядів: 55