• Укр/Рус/Eng

Проведено нараду за участі депутата Верховної ради України Сергія Рудика

8 серпня 2018 року  відбулася нарада щодо освоєння субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2018 році.

В нараді взяли участь депутат Верховної ради України Сергій Рудик, голова районної ради Сергій Сундуков, голова районної державної адміністрації Богдон Солошенко, міський голова Володимир Тірон, головний лікар ЦРЛ Костянтин Тамко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представник територіального центру соціального обслуговування населення в Кам’янському районі, голови сільських рад.

За сприяння Народного депутата Сергія Рудика на здійснення заходів соціально-економічного розвитку окремих територій виділено субвенцію з державного бюджету в сумі 2775 тис. грн. Слід зазначити, що Кам’янський район впевнено розпочав освоювати субвенцію.

В ході наради також обговорювалося питання освоєння коштів із Державного фонду регіонального розвитку, які були передбачені для Кам’янського району.

У 2018 році Кам’янською районною державною адміністрацією було подано на реєстрацію та в подальшому на конкурс 9 проектів, з яких 5 відібрано та виділено кошти на їх реалізацію. Усі замовники та розпорядники коштів державного бюджету мають позитивний настрій щодо найшвидшого освоєння коштів та реалізації проектів.

По усім питанням прийняті позитивні рішення.

   

  • Переглядів: 117