• Укр/Рус/Eng

Проведено засідання позачергової 16 сесії районної ради VII скликання.

Голова Кам`янської районної ради Сергій Сундуков  17 березня 2017 року в актовому залі будинку рад провів пленарне засідання позачергової 16 сесії районної ради VII скликання.

В роботі сесії взяли участь – перший заступник голови райдержадміністрації Богдан Солошенко, керівники правоохоронних органів, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації, громадськість району, працівники аппарату районної ради.

Перед початком роботи, голова районної ради Сергій Сундуков привітав депутатів районної ради які відзначали у  міжсесійний період день народження. Робота сесії розпочалась з хвилини мовчання в пам`ять про загиблих учасників антитерористичної операції на сході нашої держави.

Згідно порядку денного пленарного засідання, на розгляд народних обранців було винесено шість питань, які потребували оперативного прийняття рішень та їх втілення у життя.

            На початку роботи, за пропозицією депутата районної ради Тетяни Василенко,  питання «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 31.01.2014 р № 21-6/VI «Про районну комплексну програму «Турбота» на 2014-2020 роки», було знято з порядку денного та повернуто на доопрацювання.

Депутатами було затверджено районну програму розвитку Кам`янського державного історико – культурного заповідника на 21017-2021 роки» по якому доповідав Олександр Шамрай, депутат районної ради. Внесли зміни та доповнення до рішення районної ради від 25.12.2015 р. № 3-7/VII «Про програму забезпечення правопорядку та підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Кам`янському районі на 2016-2020 роки», які висвітлив Сергій Водоп`янов, начальник Кам`янського відділення поліції. Начальник фінансового управління Кам`янської райдержадміністрації Ольга Гвоздик доповіла присутнім про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 р. №14-11/VII «Про районний бюджет на 2017 рік». Насамкінець, депутати районної ради розглянули ряд «земельних» питань щодо затвердження технічних документацій з нормативно грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, та ведення особистого селянського господарства. Всі питання порядку денного були оперативно розглянуті та підтримані депутатами.

Як завжди, активну участь в роботі сесії при обговоренні, взяли депутати А.Лісовий, Є. Довгошея, К. Тамко, М. Бурлай, І. Кивгила, Н. Клименко.

Всі пропозиції та критичні зауваження, висловлені депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень, підготовлені контрольні листи по їх виконанню.

DSCN3111 DSCN3118

  • Переглядів: 59