• Укр/Рус/Eng

Проведено нараду з сільськими головами з питань життєдіяльності району

5 вересня 2014 року в залі засідань Будинку рад відбулася нарада з сільськими головами. Відкрив та вів нараду голова районної ради Сергій Морозов.
Голова районної ради розпочав нараду щодо ситуації по забезпеченню необхідними засобами захисту військових Кам’янського району призваних на службу в зону АТО.
З метою забезпечення галузей охорони здоров’я та освіти району перед сільськими головами виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Бойко, яка довела інформацію про стан фінансування районних програм, а також звернула особливу увагу на своєчасне перерахування субвенцій районному бюджету. Дане питання в ході розгляду виявилося досить актуальним.
У ході обговорення виступив начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Шамрай, який надав роз’яснення щодо організації структури цього навчального року. Особливу увагу звернув на економію бюджетних коштів, наголосив на подальшій співпраці щодо фінансової підтримки закладів освіти, а саме у підвезені вчителів до місця роботи та соціального захисту дітей.
Керуюча справами районної ради Олена Воробйова зупинилася на деяких організаційних питаннях, що стосуються діяльності місцевих рад.
По закінченню наради голова районної ради підбив підсумки та зауважив значимість проведення таких нарад, адже питання, що стосуються утримання соціальних закладів в сільській місцевості повинні бути досконало вивчені, а у їх вирішенні підходити до кожного випадку індивідуально. Голова районної ради подякував сільським головам за плідну співпрацю та виразив надію на результативний діалог з метою подальшого соціально-економічного розвитку нашого району.11812559

34145852

  • Переглядів: 39