• Укр/Рус/Eng

Проводжали юнаків на строкову службу

9 жовтня 2018 року, в залі засідань будинку рад відбулися урочисті проводи юнаків на строкову військову службу.

На проводи прийшли представники  районної влади, духовенства, рідні та близькі призовників.

Голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко побажав юнакам міцного здоров’я, успіхів, закликали з честю виконати почесний обов’язок громадянина України та змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.

У своєму виступі заступник військового комісара, начальник мобілізаційного відділення Кам’янського районного військового комісаріату Андрій Віталійович Ніколаєв наголосив на тому, що у ці тривожні та нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен захист і надійний тил. Бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно та благородно. Він побажав юнакам гідно нести військову службу і з честю виконати військовий обов’язок.

Захід не обійшовся без добрих та душевних слів, які від імені всіх рідних сказала мама одного з призовників – Ольга Миколаївна Петровська. Вона благословила майбутніх захисників Батьківщини на щасливу дорогу.

Благословив призовників на новий, відповідальний і дуже непростий етап життя настоятель Української православної церкви Київського патріархату  Петро Скіцька та кожному подарував іконки-обереги.

 

  • Переглядів: 108