• Укр/Рус/Eng

Реформування Кам`янської районної газети «Трудова Слава».

Постановою Кабінету Міністрів України за № 848 від 23 листопада 2016 року, затверджено перелік друкованих засобів масової інформації та редакцій, реформування яких здійснюється на першому етапі. До цього переліку також входить редакція Кам`янської районної газети «Трудова Слава».

На виконання Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”,  в  кабінеті голови районної ради Сергія Сундукова проведено робоче засідання комісії районної ради з питань реформування редакції газети «Трудова Слава». На засіданні були присутні – депутат районної ради Людмила Бойко, депутат районної ради – голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Людмила Тетьора, депутат районної ради – голова постійної комісії з питань роботи господарського комплексу, сільського господарства та земельних відносин, обслуговування населення та соціального розвитку села, розвитку і підтримки підприємництва в районі Євгеній Довгошея, депутат районної ради – голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Тетяна Василенко, головний редактор Кам`янської районної газети «Трудова Слава» – Віталій Іванченко, головний бухгалтер газети – Валентина Васюра,  працівники апарату районної ради.

На розгляд присутніх виносилось п`ять питань, що потребували невідкладного розгляду та прийняття відповідних рішень. Першим питанням присутні розглянули розподіл площ та надання в довгострокову оренду нерухомого майна редакції. Дане питання присутні підтримали та вирішили надати, згідно законодавства в довгострокову оренду терміном на 15 років, ті площі, які необхідні для нормального функціонування редакції газети. Друге питання стосувалось функціонування господарської частини, оптимального забезпечення, надання та сплати комунальних послуг з електропостачання, тепло – і водопостачання між всіма орендодавцями. З цього приводу, члени комісії вирішили внести в договір оренди істотні умови, щодо користування водою, електропостачання, належного утримання прилеглої території, забезпечення дольової участі обов`язкового поточного і капітального ремонту приміщень та покрівлі. А от щодо питання виділення допоміжних приміщень для потреб редакції, думки присутніх різнилися. Члени комісії прийняли рішення надати допоміжні приміщення (гаражі, підсобне приміщення) в оренду терміном на 1 рік на загальних підставах. Члени комісії також підтримали питання про надання у власність редакції всього  рухомого майна. І наостанок, присутні одноголосно прийняли рішення про вихід Кам`янської районної ради із співзасновників районної газети «Трудова Слава», яке буде внесено на розгляд чергової сесії районної ради.

dscn2037dscn2033

dscn2034dscn2035

 dscn2031dscn2038

  • Переглядів: 120