• Укр/Рус/Eng

Робоча нарада.

15 травня 2017 року під  головуванням голови районної ради Сергія Сундукова та першого заступника голови Кам`янської райдержадміністрації Богдана Солошенка було проведено робочу зустріч щодо вивчення проекту Закону України «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж».

            На засіданні були присутні: депутат районної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Тетяна Василенко; депутат районної ради, заступник голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Костянтин Тамко; депутат районної ради, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та антикорупційної політики Людмила Бойко; депутат районної ради Віталій Архип`юк; сільські голови; працівники апарату районної ради.

            Ознайомившись із запропонованим проектом Закону України «Про порядок Утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж»,  присутні обговорили свої пропозиції та зауваження до даного законопроекту.

Зокрема, звучали окремі пропозиції щодо можливості вивчення питання об`єднання районів сусідніх областей. Також присутніх непокоїло невпорядковане сучасне «земельне» законодавство (розпорядником землі повинна бути громада району, в межах якої вона знаходяться). Проведення реформи децентралізації влади в сучасних умовах, також залишає невизначеною бюджетну, соціальну, медичну та інші сфери життєдіяльності районів, які об`єднаються. Також залишається непрозорою вертикаль управління та розподіл функціональних обов`язків між адміністративним апаратом та органами місцевого самоврядування.

            Крім цього, присутні дійшли спільної думки в тому, що у разі прийняття Закону України «Про порядок Утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж», подати пропозицію щодо вивчення питання можливості утворення нового району шляхом об`єднання в один район нинішніх територій Кам`янського, Черкаського, Чигиринського районів. Також було прийнято рішення ініціювати на черговій сесії районної ради прийняття звернення до депутатів Черкаського і Чигиринського районів щодо можливого об`єднання в один район територій Кам`янського, Черкаського, Чигиринського районів та створити ініціативну групу щодо напрацювання і вивчення даного питання в контексті проведення адміністративно – територіальної реформи з керівництвом та за участі представників громад Черкаського, Чигиринського районів.

DSCN3776

  • Переглядів: 121