• Укр/Рус/Eng

Робочі будні депутата обласної ради

22 березня  з черговим робочим візитом до Кам’янського району завітав депутат обласної ради, керівник Комунального підприємства Черкаський онкологічний диспансер Черкаської обласної ради Віктор Парамонов.

В супроводі голови районної ради Сергія Сундукова та керівника апарату районної державної адміністрації Валентини Даніленко побував у селі Косарі де відвідав стаціонарне  відділення територіального центру  соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Кам’янського району. Віктор Володимирович зустрівся з старенькими, поцікавився їхніми умовами проживання та поспілкувався з працівниками  центру. Під кінець візиту депутат обласної ради передав мешканцям закладу фрукти та соки, а для швидшого завершення ремонту в одній із палат надав фінансову допомогу для придбання лінолеуму в розмірі  5500  грн.

  

 

Також Віктор Володимирович завідав до Косарської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ст., де зустрівся з учнями та педагогічним колективом.

У ході зустрічі Віктор Парамонов  ознайомив присутніх з реформами в галузі охорони здоров’я, та як депутат обласної ради, одним із перших, презентував нові меблі та парти для учнів початкової ланки, які виготовлені у відповідності до вимог нової Української школи. Кошти на їх  придбання були виділені з обласного бюджету за сприяння Віктора Володимировича.

  • Переглядів: 40