• Укр/Рус/Eng

Розглядались «земельні» питання

28 листопада, за керівництва голови районної ради Сергія Сундукова, в актовому залі будинку рад відбулась робоча зустріч на якій вирішувались актуальні проблемні питання щодо виділення земельних ділянок на території міської ради для учасників антитерористичної операції на сході України.

На заході були присутні – заступник міського голови Олександ Нечиталюк, секретар міської ради  Андрій Плєшкань, начальник відділу Держгеокадастру в Кам`янському районі Руслан Дорошко, начальник управління агропромислового розвитку Кам`янської РДА Вадим Косюченко, відповідальні працівники  міської ради, працівники виконавчого апарату районної ради, голова районної організації учасників АТО Володимир Гудзенко, керівники громадських організацій району.

В черговий раз присутні намагалися спільно знайти шляхи виходу із ситуації, що склалася в Кам`янському районі з виділенням у власність земельних ділянок для учасників антитерористичної операції на сході України. Присутні дійшли спільної думки в тому, що вирішувати дане питання потрібно виключно в рамках Закону України, з врахуванням специфіки та особливостей грунтів, кількості вільних ділянок в місті та цілому в районі, які придатні до обробітку та виділення у приватну власність. Як позитив, всі відзначили, що вирішення даного питання в районі зрушило з «мертвої» точки. Учасники засідання заслухали виступ заступника міського голови Олександра Нечиталюка, який закликав до консолідації зусиль всіх зацікавлених сторін задля якнайшвидшого позитивного вирішення всіх проблемних питань.

Насамкінець, присутні вирішили не зупинятись на досягнутому, та продовжити спільні робочі зустрічі у форматі «круглого столу» в подальшому.

dscn1495 dscn1493 dscn1494

  • Переглядів: 47