• Укр/Рус/Eng

Розглянули на засіданні президії

11 серпня у залі засідань Будинку рад відбулося чергове засідання президії районної ради, де було розглянуто порядок денний та проекти рішень 22 сесії районної ради, яка відбудеться  18 серпня 2017 року.

Відкрив і вів засідання президії голова районної ради С.О.Сундуков, зі звітом про виконання районного бюджету за I півріччя 2017 року та із запропонованими змінами, які вносяться до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2017 рік» ознайомила начальник фінансового управління райдержадміністрації О.Б. Гвоздик.

Тіхонова Лєна Вікторівна, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації доповіла про виконання програми економічного і соціального розвитку району за I півріччя 2017 року.

Також члени президії розглянули та рекомендували внести на розгляд сесії проекти районних програм: -підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом які уклали контракт у 2017 році та членів їх сімей; -функціонування Кам’янського сектору обслуговування громадян Чигиринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України на 2017 рік.

DSCN4932    DSCN4923

Членами президії було внесено ряд зміни та уточнень до проектів рішень райради та заслухано низку питань земельних відносин, по яких виникло багато запитань у членів засідання та сільських голів.

По закінченню Сергій Олександрович ознайомив членів президії з планом роботи районної ради на четвертий квартал 2017 року.

У роботі президії взяв участь голова районної державної адміністрації Б.М.Солошенко.

Активну участь в обговоренні питань порядку денного взяли Тетяна Марківна Василенко, Людмила Володимирівна Бойко, Андрій Андрійович Лісовий, Наталія Степанівна Клименко, Костянтин Миколайович Тамко та Станіслав Леонідович Щербушенко.

Всі пропозиції, висловлені членами президії під час обговорення, були враховані та направлені розробникам проектів рішень.

По закінченню голова районної ради підбив підсумки роботи президії.

 

  • Переглядів: 112