• Укр/Рус/Eng

Семінар – нарада з сільськими головами.

28 квітня в залі засідань будинку рад, за ініціативи сільських голів, голова районної ради Сергій Сундуков провів семінар – нараду з сільськими головами місцевих рад. На засіданні були присутні: сільські голови, секретар міської ради,  депутати районної ради – голови постійних комісій Тетяна Василенко,  Людмила Тетьора, Людмила Бойко, Євгеній Довгошея; депутати районної ради Віталій Архип`юк, Андрій Лісовий, Костянтин Тамко; керівники відділів та управлінь райдержадміністрації – Ольга Гвоздик, Людмила Марченко, Валентина Морозова, Віталій Коваленко.

          До порядку денного було включено такі питання:

  • «Про залучення трудових ресурсів на адмінтериторіях сільських рад до громадських тимчасових робіт».

Доповідала: Тетяна Бурдєєва – в.о. директора Кам`янського районного центру зайнятості. У своєму виступі Тетяна Станіславівна висвітлила стан справ щодо співпраці з сільськими радами у залученні безробітних до громадських робіт та робіт тимчасового характеру; навела позитивні приклади співпраці; зупинилась на перевагах такого виду робіт; закликала присутніх сільських голів активно включатись до роботи щодо поліпшення тимчасової зайнятості населення району.

  • «Про питну воду та стан лабораторного контролю за безпечністю джерел питного водопостачання в районі»

Доповідала: Тетяна Василенко – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління Держпродспоживслужби у Кам`янському районі.

Ключовим питанням наради було обговорення витягу з протоколу засідання Асоціації сільських голів Кам`янського району від 25.04.2017 року. З цього питання Сергій Миколаєнко – голова Асоціації сільських голів Кам`янського району, Лузанівський сільський голова. Він зачитав присутнім витяг з Протоколу засідання Асоціації сільських голів, яке відбулось напередодні 25 квітня 2017 року. По кожному з піднятих питань «Про об`єднання територіальних громад» відбулося обговорення, а саме щодо об`єднання Асоціація сільських голів  вирішила «не об`єднуватись в одну територіальну громаду – не об`єднуватись взагалі». По питанню «Розподілу коштів районного бюджету» Асоціація сільських голів прийняла три рекомендації: – кошти розподілу спрямовувати на утримання закладів, які знаходяться на території міста, так і в сільських населених пунктах з розрахунку 50 % на 50%; – залучати до роботи постійних комісій районної ради сільських голів та представників громади за потреби; – визначити першочерговими заходами будівництво та ремонт доріг в районі та підготовку медичних установ до акредитації в 2017 році, а також підготовку освітніх закладів до нового навчального року.

В обговоренні даного питання взяли участь всі без виключення присутні депутати районної ради, а також Жаботинський сільський голова Тарас Плужник; Вербівський сільський голова Вікторія Бражник; Грушківський сільський голова Іван Темний; Тимошівський сільський голова Дмитро Луб`яний .

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Гвоздик у своєму виступі проаналізувала доходи і видатки місцевих бюджетів за останні три роки; озвучила фінансові переваги та недоліки можливого добровільного об`єднання територіальних громад району.

Про деякі організаційні питання щодо проходження служби в органах місцевого самоврядування,  подання е – декларацій посадовими особами місцевого самоврядування та депутатами місцевих рад озвучила керуюча справами районної ради Олена Воробйова.

По закінченню розгляду та обговорення кожного питання, голова районної ради підвів підсумки проведеної наради, закликав присутніх до плідної співпраці та врахування думки кожного представника громади Кам`янського району.

DSCN3677 DSCN3679 DSCN3682 DSCN3692 DSCN3695 DSCN3699 DSCN3668

  • Переглядів: 116