• Укр/Рус/Eng

Семінар з сільськими головами

15 січня 2016 року в залі засідань будинку рад відбувся семінар-навчання з міським та сільськими головами.

В роботі семінару взяли участь заступники голови районної державної адміністрації Солошенко Б.М. та Коваленко В.В. Відкрив та провів семінар голова районної ради Сундуков С.О.

Досить вагомим питанням було про законодавство щодо об’єднання територіальних громад. Для детального вивчення даного питання голова районної ради запропонував створити робочу групу за участю міського голови Тірона В.І., Лузанівського сільського голови Миколаєнка С.І., Грушківського сільського голови Темного І.Д. та Телепинського сільського голови Грогуленко В.А.

Начальник управління юстиції в Кам’янському районі Сагань В.О. довів присутнім про зміни в законодавстві щодо передачі повноважень органам місцевого самоврядування з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

В ході семінару начальник відділу юридичних осіб Кам’янської об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління МІНдоходів у Черкаській області Дубина В.В. доповіла про зміни до Податкового законодавства, наголосила на прийнятті рішень про місцеві податки та збори.

Про надання фінансової підтримки на галузь освіти району виступив начальник відділу освіти райдержадміністрації Потапенко О.П.

Головний спеціаліст цивільного захисту оборонної роботи та охорони здоров’я райдержадміністрації Пляченко В.В. наголосив про створення пунктів обігріву, забезпечення відповідного поводження громадян на водних об’єктах в населених пунктах району.

Підсумки проведеного семінару підбив голова районної ради та окремо зупинився на деяких організаційних питаннях, що стосуються діяльності місцевих рад.

Всі учасники відмітили важливість подібних зустрічей, оскільки вони мали можливість поспілкуватися, обговорити існуючі проблеми та обмінятися власним досвідом їх вирішення.05266125

  • Переглядів: 81