• Укр/Рус/Eng

Щороку керівники району відвідують тих,  хто  безпосередньо брав участь у бойових діях тієї далекої та жорсткої війни. Кожного вітають з Днем Перемоги, бажають міцного здоров’я та висловлюють подяку за мужність, проявлену в тяжкі роки війни.

Напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова районної ради Сергій Сундуков, голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко разом з народним депутатом України Сергієм Рудиком особисто привітали кожного ветерана Великої Вітчизняної війни з цим прекрасним для всіх нас святом, подякували за їхній безсмертний подвиг та вручили святкові подарунки.

На жаль, з кожним роком стає все менше учасників бойових дій. Уже в поточному році вони є не в кожному населеному пункті, а тільки у окремих.

Загалом, цими днями, на території району жоден учасник Великої Вітчизняної війни не залишився поза увагою. Голови сільських рад, учні місцевих шкіл відвідували ветеранів вдома, аби сказати їм щире спасибі за їх героїчне минуле, яке є живим прикладом відданості Батьківщині, непереборної сили духу та прагнення до перемоги.

 

 

 

 

  • Переглядів: 126