• Укр/Рус/Eng

19 жовтня в залі засідань будинку рад відбулася позачергова 37 сесія та 27 президія районної ради VII скликання

Сьогодні в залі засідань будинку рад відбулася позачергова 37 сесія районної ради VII скликання. В роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Богдан Солошенко, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники підприємств та сільські голови.

Депутати районної ради внесли зміни до рішення районної ради від 15.12.2017 р. № 26-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік» та затвердили зміни до тарифів на послуги водопостачання і водовідведення.

Всі пропозиції, висловлені депутатами під час обговорення, були враховані та взяті на контроль.

Після закінчення позачергової сесії відразу відбулося засідання 27 президії районної ради. В ході контролю на засіданні було заслухано інформацію головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр ПМСД» Кам’янської районної ради Світлани Німченко та головного лікаря центральної районної лікарні Костянтина Тамка щодо виконання рішення районної ради від 24.02.2017р. №15-18/VIІ «Про районну програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2017-2019 роки». Також, члени президії взяли до відома інформацію начальника управління агропромислового розвитку та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Вадима Косюченко про хід виконання рішення районної ради від 07.07.2017р. №20-1/VIІ «Про Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Кам’янському районі на 2017-2020 роки» та додатково вирішили заслухати на черговій сесії районної ради представників міської ради (головних розпорядників коштів) щодо використання виділених коштів на реалізацію заходів програми.

Депутатами було також розглянуто порядок денний та проекти рішень 38 сесії районної ради VІІ скликання. За пропозицією депутатів та сільських голів деякі з питань порядку денного було знято з розгляду з метою подальшого вивчення.

По закінченню засідання голова районної ради Сергій Олександрович підбив підсумки роботи президії.

 

 

 

  • Переглядів: 127