• Укр/Рус/Eng

У МІСТІ КАМ’ЯНКА ПРОЙШОВ ДРУГИЙ ОБЛАСНИЙ-ЗОНАЛЬНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ «ДРУЖИН ЮНИХ ПОЖЕЖНИКІВ»

20 квітня в місті Кам’янка відбувся другий обласний-зональний етап Всеукраїнського Фестивалю дружин юних пожежних.

Перед початком змагань всіх учасників змагань привітали заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області полковник служби цивільного захисту Вячеслав Перевізник, голова Кам’янської районної ради Сергій Сундуков, перший заступника голови Кам’янської районної державної адміністрації Тетяна Шульга та голова Кам’янської міської ради Володимир Тірон.

Пізнавальний захід, що давно вже перетворився у яскраве свято, участь у якому беруть сотні дітей покликаний сприяти профорієнтації школярів на користь професії рятувальника, поширенню серед учнівської молоді знань з профілактики пожеж, навчанню основам пожежогасіння, рятування та надання першої медичної допомоги у випадках надзвичайних ситуацій.

У відповідності до положення, фестиваль пройшов у 4-х видах, серед яких «Візитка», «Домашнє завдання», «Влучний ствольщик» та «Конкурс відеокліпів».

Вісім кращих команд, які перемогли у районних етапах у Чигиринському, Смілянському, Кам’янському, Шполянському, Звенигородському, Городищенському районах за допомогою дотепного гумору, із пісенними та хореографічними виступами демонстрували свої знання з тематики пожежної безпеки та цивільного захисту.

Яскраві самобутні та сповнені творчого підходу виступи, перетворили пізнавальний захід у яскраве дійство, яке запам’ятається усім учасникам. А подарунки та солодощі від організаторів, стали приємним доповненням до зустрічі однодумців.

Кожна з команд отримала сертифікат в якому відображена кількість балів, які вдалось зібрати учасникам у вимогливих суддів під час своїх виступів.

За положенням, учасники обласного етапу будуть обрані серед команд, які за підсумкамитрьохзональнихетапівматимутьсертифікатиізнайбільшоюкількістюбалів.

За результатами 2-го зонального етапу Фестивалю ДЮП команди набрали такі бали:

«Караул», Чигиринський район – 1057 балів

«Спалах», м.Сміла– 1098 балів

«Екстрім», Смілянський район – 893 бали

«Фенікс», Шполянський район – 1236 балів

«Екстрім», Звенигородський район – 1127 балів

«Пульс життя», Городищенський район – 997 балів

«Варта», Кам’янський район – 1086 балів

«Запальні зірки», Кам’янський район – 1035 балів

Атмосфера Фестивалю була теплою і веселою, як саме дитинство. Організатори заходу зробили все, аби діти не тільки розширили й закріпили свої знання з питань пожежної безпеки, а також отримали добрі спогади. Адже саме ці діти, по поверненню в свої школи, будуть допомагати пропагувати здоровий спосіб життя та дотримання правил пожежної безпеки серед однолітків.

  

 

 

 

  • Переглядів: 98