• Укр/Рус/Eng

В черговий раз до Кам’янського району завітав депутат обласної ради Віктор Парамонов.

Нещодавно депутат обласної ради Віктор Парамонов здійснив робочий візит в село Жаботине та Телепине. В ході зустрічей його супроводжували голова районної ради Сергій Сундуков та голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко.

15 березня 2019 року Віктор Володимирович провів зустріч з працівниками Жаботинської загальноосвітньої школи I-III ступенів, де мав змогу тісно поспілкуватися на різні теми та особливо звернув увагу на розвиток медицини і підтримки курсу держави по впровадженню медичної реформи. В ході зустрічі присутні обговорили проблемні питання та отримали відповіді на свої запитання. На цій зустрічі директор школи Володимир Комісаров подякував особисто депутату обласної ради за сприяння у виділенні коштів з обласного бюджету на придбання шкільних меблів для учнів початкової ланки, які будуть навчатися по системі Нової української школи.

 

 

  

  

По закінченню зустрічі депутат обласної ради разом з керівниками району в супроводі Жаботинського сільського голови Тарасом Плужником ознайомились із закінчення робіт по облаштуванню міні-футбольного поля зі штучним покриттям та місце спорудження пам’ятника Федору Швецю, дані об’єкти будуються за рахунок співфінансування державного, районного та сільського бюджетів. Сільський голова зазначив, що тільки плідна співпраця всіх гілок влади, дає такі результати у розбудові села.

 

  

 

Таку ж зустріч депутат обласної ради провів 19 березня 2019 року і в Телепинській загальноосвітній школі I-III ступенів школі, де всі працівники разом з директором школи Ольгою Коротич мали змогу провести конструктивну дискусію. Ольга Іванівна зауважила, що такі зустрічі є досить корисними, пізнавальними і дають змогу поспілкуватися більш тісно з депутатами всіх рівнів та з очільниками району і почути від компетентних осіб.

  

 

 

В свою чергу депутат обласної ради Віктор Парамонов та голова районної ради Сергій Сундуков по обіцяли, що такі зустрічі будуть проводитися частіше по всіх населених пунктах району.

  • Переглядів: 49