• Укр/Рус/Eng

В с.Жаботине відбулися загальні збори громадян села

27 грудня 2017 року в с.Жаботине відбулися загальні збори громадян села. На збори прибули голова районної ради Сергій Сундуков, голова районної державної адміністрації Богдан Солошенко, дільничний офіцер поліції Віталій Бицюк.

Сходка проходила в Жаботинській загальноосвітній школі I-III ступенів, перед початком, всіх присутніх учні святково привітали з наступаючими новорічними та різдвяними святами.

Першим питанням порядку денного було звіт голови села про проведену роботу за рік. Перед односельцями з доповіддю виступив Тарас Плужник, він прозвітував про роботу сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, використання бюджетних коштів, наповнення бюджету, про роботу соціальної сфери села (школи, будинку культури, ФАПу, дошкільного закладу) та підтримання громадського порядку.

Також сільський голова подякував та зазначив, що завдяки злагодженій співпраці з Народним депутатом України Сергієм Рудиком та керівниками  району, в школі було установлено пластикові вікна, проводиться ремонт Будинків культури в селах Жаботине і Флярківка в якому ще й було встановлено новий твердопаливний котел,  на території цих сіл було також споруджено дитячі майданчики. По закінченню Тарас Анатолійович поділився планами та поставленими цілями, це і встановлення на території школи міні-футбольного поля з штучним покриттям, і ремонт доріг та багато інших.

Крім звіту голови села, на розгляд жителям виносилося питання щодо встановлення добровільних внесків жителів території Жаботинської сільської ради.

Приємно зауважити, що в жителів села не виникало, як таких нагальних зауважень по роботі до сільського голови, було піднято питання щодо розчищення дороги від зайвих насаджень, що заважають для проїзду маршрутних автобусів, але Тарас Анатолійович швидко зреагував та взяв на контроль підняте питання. Крім цього громаду дуже цікавило питання щодо об’єднання територіальних громад в районі, на їхнє запитання сільський голова досить об’єктивно дав відповідь та надав інформацію жителям.

Перед учасниками зборів також виступили голова районної ради та голова районної державної адміністрації. Вони зробили висновок, що від активної діяльності сільського голови якраз і залежить поліпшення стану справ на селі, а Тарас Анатолійович і являється одним із таких прикладів. На передодні наступаючих свят привітали всіх та побажали міцного здоров’я, достатку і мирного неба. З нагоди вручили в школу цінні подарунки морозильну скриню і професійну електро-плиту за рахунок обласного та сільського бюджетів.   

  • Переглядів: 208