• Укр/Рус/Eng

Вічна пам’ять героям!

10 січня 2019 року біля Обеліска Слави в центрі міста Кам`янка відбувся урочистий мітинг з нагоди відзначення дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Саме цього морозного зимового дня, в далекому 1944 році, було звільнено місто Кам`янку від німецько – фашистських загарбників. У кривавих боях за визволення, загинуло більше тисячі бійців з різних куточків нашої країни. За мужність та відвагу виявлену в боях, визволителів відзначено державними нагородами, на жаль, багатьох із них – посмертно.
Віддати шану визволителям краю, ветеранам Великої Вітчизняної війни, партизанам-підпільникам, працівникам тилу, прийшли керівники району, міста, представники трудових колективів, мешканці міста та району. Пам`ять про бійців, які вибороли свободу для рідної землі, продовжує жити у назвах вулиць, погруддях величних пам’ятників та меморіалів, на сторінках книжок та в розповідях малочислених вже учасників зловісного протистояння. Наше покоління – це покоління спадкоємців Перемоги. Наш святий обов’язок – допомагати людям, які пройшли крізь пекло війни, ветеранам та пенсіонерам, які живуть поруч з нами, добрими справами віддавати данину тим, хто подарував нам вільне життя. Наші героїчні діди та прадіди вказали нам приклад, як треба захищати Батьківщину, її свободу, незалежність.
Присутні схилили голови перед тими, хто боронив країну від ворога у роки Великої Вітчизняної війни, поклали квіти до Обеліска Слави та хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна.

  • Переглядів: 117