• Укр/Рус/Eng

Відбулася нарада з сільськими головами

10 вересня 2018 року голова райдержадміністрації Богдан Солошенко провів нараду, на яку були запрошені голови сільських рад. Також на нараді були присутні голова районної ради Сергій Сундуков, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шульга, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, директор державного підприємства ” Кам’янське лісове господарство”, військовий комісар Кам’янського районного військового комісаріату та інші.

Одними із найактуальніших питань наради стали питання про внесення змін та доповнень до рішень про встановлення місцевих податків і зборів на 2018-2019 роки,  по якому інформувала присутніх  перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шульга та про стан виконання місцевих бюджетів за 8 місяців та серпень поточного року, наявні резерви наповнення бюджетів доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Гвоздик.

  

В ході наради було обговорено  питання про стан реалізації в районі проектів регіонального та соціально-економічного розвитку, що фінансуються з державного бюджету. По даному питанню доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Лєна Тихонова.

Про черговий призов громадян Кам’янського району на строкову службу у жовтні-листопаді 2018 року дав детальні роз’яснення присутнім військовий комісар Кам’янського районного військового комісаріату Олег Петров.

  • Переглядів: 107