• Укр/Рус/Eng

Відбулася позачергова 28 сесія районної ради

26 січня 2018 року в залі засідань будинку рад відбулася позачергова 28 сесія районної ради. Відкрив та провів сесію голова районної ради Сергій Сундуков. В роботі сесії взяли участь 21 депутат районної ради, голова райдержадміністрації Богдан Солошенко, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, сільські голови, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Перед початком роботи, Сергій Олександрович привітав тих депутатів, у кого в міжсесійний період був день народження.

Згідно порядку денного пленарного засідання, на розгляд народних обранців було винесено ряд питань, які потребували прийняття рішень.

Депутатами були розглянуті та затвердженні рішення: – про передачу об’єктів із спільної власності територіальних громад сіл Кам’янського району до Михайлівської сільської ради; – про передачу книжкових фондів міської та сільських бібліотек на баланс міської та сільських рад; – про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2017 р. № 26-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік»; – про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт по термомодернізації будівлі Жаботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с.Жаботин Кам’янського району Черкаської області».

Всі пропозиції та критичні зауваження, висловлені депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень.

         

  • Переглядів: 199