• Укр/Рус/Eng

Відбулася позачергова 39 сесія районної ради

15 листопада 2018 року в залі засідань будинку рад відбулася позачергова 39 сесія районної ради VII скликання. Відкрив та провів сесію голова районної ради Сергій Сундуков. В роботі сесії взяли участь 22 депутат районної ради, голова райдержадміністрації Богдан Солошенко, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, секретар міської ради, сільські голови, керівники установ, підприємств та організацій району.

Згідно порядку денного пленарного засідання, на розгляд народних обранців було винесено ряд питань, які потребували прийняття рішень.

Депутатами були розглянуті та затвердженні рішення: – про звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року; – про затвердження проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів поліклінічного відділення Кам’янської центральної районної лікарні по вул. Покровська 90 м. Кам’янка Черкаської області»; – про внесення змін до рішення районної ради від 15.12.2017 р. № 26-11/VII «Про районний бюджет на 2018 рік»;- про затвердження Статуту Кам’янської центральної районної лікарні в новій редакції; – про прийняття в районну комунальну власність об’єкта незавершеного будівництва; – про надання дозволу на реалізацію об’єкта незавершеного будівництва, а також затвердили технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Всі пропозиції та критичні зауваження, висловлені депутатами районної ради під час обговорення, були враховані при прийнятті рішень.

  • Переглядів: 122