• Укр/Рус/Eng

Відбулася позачергова 46 сесія Кам’янської районної ради VII скликання

30 травня 2019 року відбулася позачергова 46 сесія Кам’янської районної ради VII скликання.

Відкрив і вів засідання голова районної ради Сергій Сундуков. В роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Шульга, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації.

Він привітав депутатів, сільських голів, які відзначали свої дні народження в міжсесійний період. Почесною грамотою районної ради з нагоди Ювілею нагороджено депутата Віктора Проценка.

Депутати районної ради одноголосно підтримали внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 р. № 40-12/VII «Про районний бюджет на 2019 рік». Зокрема, рішенням передбачено виділення коштів на: ремонт доріг загального користування, ремонт приміщень закладів освіти, співфінансування для придбання телемедичного та іншого обладнання первинній сімейній медицині району.

Окремим було обговорено питання щодо оздоровлення дітей влітку. За рахунок коштів районного бюджету в сумі 140 тис.грн. забезпечено проведення оздоровчої кампанії в пришкільних таборах району. Разом з тим, депутатів обурив той факт, що міською ОТГ не передбачено фінансування на оздоровлення дітей влітку: не відкриття пришкільних таборів закладів освіти та табору «Джерельце» об’єднаної громади, які були передані на баланс міської ради в грудні 2017 року.

Всі пропозиції, висловлені депутатами під час обговорення, були враховані та взяті на контроль виконавчим апаратом районної ради.

 

  • Переглядів: 23